Popis produktu

Tento QRP Pixie Kit není prováděn,je diy kit,suite svařování je třeba elektronické bázi technologie, prosím, přineste si vlastní multimetru a elektrická žehlička nástroj.

Toto apartmá je PIXIE low power transceiver klasické, doporučujeme použít vyhledávání Google Pixie QRP, budou vidět mnoho anglických stránkách jeho zavedení.

Tento obvod je velmi brzy tím, že zahraniční design, je nejvíce Junior Amateur Radio volba!Kit pomocí amatérské rádio elektrické dveře kapely 7.023 MHz, obchod zlepšila obvodu, se dostávají na stejnou frekvenci.

Souprava se skládá z modifikací původního návrhu obvodu PIXIE, teď spuštění vibrací, frekvence je stanovena na 7.023 MHz, při příjmu frekvence vibrací je 7.023-7.026 MHz nastavitelný, můžete snadno porazit frekvence, značně usnadnit primární milenci si rádio zábavy!

"Pixie QRP" emisní výkon: 0,2 W (12V),

PCB Velikost: 5 cm * 5 cm

Doručení balíku je rozptýlené elektronické komponenty, svařování, obchod displej, výrobek obrázky jsou pouze pro referenční, v době nákupu.tohle je DIY produkt !!!Často kladené otázky

Q: může být daleko?

A: relevantní faktory krátkovlnné komunikace a komunikační prostředí, antény, zařízení, provozu úrovni, spoléhat se na zařízení více obtížné zaručit konkrétní vzdálenost.Tento obchod všechny apartmá jsou klasické modely, a mnoho lidí jsou již v provozu, obchod má také zákazník převodovka výkon je velmi dobrá, základní předpoklad je použít dobrou anténu výkon!Q: telegraph může mluvit?

A:CW transceiver nemůžu mluvit, podporuje pouze SSB nebo FM modulace stroj může intercom, vysílač lze použít pouze klíč a sluchátka přijetí zprávy.Obsah balení: 1 x RÁDIO 40M CW na krátkých vlnách QRP Pixie Vysílač Přijímač 7.023 MHz-7.026 MHz DIY

  • Aplikace: Počítač
  • Stav: nové
  • Značka: diymore
  • Typ: Regulátor Napětí
  • Balíček: smd


SKU: t1016

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy