Popis produktu

Model Č. :LY2NJ/HH62P/JQX-13F

Množství:2 x Relé Napájení LY2NJ

Kontakt Kapacita :10A 250VAC

Kontakt Struktura: i dvojité přepínací 8 - P iny 2NO 2NC

Napětí cívky:12VDC 24VDC 110VAC 220VAC

Celková Velikost( Cca) : 27 x 20,5 x35mm/1" x 0.8" x 1,4"(L*W*H)

Terminály tvoří: Zásuvka

Pull-in napětí: ≤80% (V)

Akce čas: 20 ms nebo méně Reset Čas: 20 ms nebo méně

Odpor kontaktu: ≤50 (mΩ)

Izolační odpor: ≤100 (mΩ)

Cívka Napájení: DC (W): ≤0.9 AC (VA): ≤1.2

Uvolněte napětí: DC: ≥10% (V), AC: ≥30% Operační frekvence: Mechanické 18,000 cyklů / hod Elektrické 18.000 krát / hod

Doprava Lodí do USA:7-15 dnů Lodní do jiných zemí:15-35 dnù Poznámka:Brazílie .Rusko .Ukrajina Bude trvat mnohem déle, než jiné země,takže náhrada doba je až 60 dnů.Položky budou odeslány do 48 hodin po obdržení úplného zaplacení, Budeme loď vaší objednávky prostřednictvím Registrované Letecké Pošty (v Ceně sledovací číslo) v China Post Air Mail.

Vrací Politiky 100% Návratnost - Záruka do 30 dnů přijímáme vrací pro výměnu, či vrácení peněz do 30 dnů položek dodávky.Položky musí být v původním stavu, nejsou nošeny, nebo změněn.Nebudeme hradit dopravu zpět.

Zpětnou vazbu, Jakmile jste obdrželi vaše položky, prosím, zanechte zpětnou vazbu pro nás, protože to bude informuje nás, že jste obdrželi vaše položky.Opravdu potřebujeme vaši pozitivní zpětnou vazbu a 5 Hvězdičkové hodnocení po obdržení vaší objednávky, budeme vám pozitivní zpětnou vazbu.Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější.Pokud máte nějaký problém nebo otázku týkající se vašeho transakce, prosím, kontaktujte nás před odjezdem jakýkoliv typ zpětné vazby.A dát nám příležitost rozumně napravit v přiměřené množství času, ať už jsou vaše obavy mohou být.Negativní zpětnou vazbu nic neřeší.Jsme vždy ochotni pracovat na věci.Tak neváhejte a kontaktujte nás.

Zákaznický Servis, Jsme jsou zde, aby pomohl s vaším produktem otázky, stav objednávky a výnosy.Náš závazek k vám je zodpovíme vaše e-mailem do 24 hodin, o víkendu do 48 hodin.Pošlete nám e-mail s jakékoliv otázky nebo obavy, které můžete mít.

Podmínky Prodeje Dovozní cla,daně a přijímající zástavu nejsou zahrnuty v ceně, nebo poštovné zdarma.Tam jsou poplatky za kupujícího zodpovědnost zkontrolujte Prosím, zda se vaše země celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.Jsme obvykle známka zboží pro nízké náklady na celní prohlášení a my se snažíme, aby vám pomohou minimalizovat nebo zabránit GST nebo V. a. T. nebo jiné dovozní daně,ale nemůžeme guarance žádná daň, jak to je, závisí na vaší zemi, politiky.

Díky A hodně štěstí!

  • Napětí: 12V 24V 110V 220V
  • Zatížení Kontaktu: Nízká Spotřeba
  • Číslo Modelu: LY2NJ
  • Chránit Funkce: Uzavřené
  • Značka: PAWZYQ
  • Použití: General Purpose
  • Teorie: Elektromagnetické Relé


SKU: t180694

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy