Popis produktu

Vlastnosti:

1. Alarm funkce: Když někdo neoprávněně otevře dveře nebo okno (hlavní a pomocné části jsou odděleny více než 10 mm), alarm může vydávat alarm 90db varovat vetřelce opustit.Když chcete otevřít dveře nebo okno, můžete jej ovládat pomocí spínače.Použití 3.5vlr44 knoflíková baterie (je součástí stroje).

2. Snadná instalace: Tento produkt je snadno nainstalovat, stačí vložit hlavní jednotka na rámu dveří a vložte pomocný stroj na dveře, nebo dvě okna, šípy pomocné stroje jsou v souladu s boční značení na hlavní stroj.

3. Použití: může být instalován na dveře a okna s vypínačem.Když je spínač je otevřený, pokud dveře a okna jsou otevřeny, alarm se .Když jdete do postele v noci, nebo když nejste doma nebo v kanceláři, můžete zapnout alarm přepínač, aby se zabránilo krádeži.

Popis:

Alarm využívá magnetické indukční technologie ovládání, s dlouhou životností a jednoduchou a pohodlnou instalaci.Přijmout self-lepicí pasta, žádný šroub instalace, přímo vložit to může být použit!

Specifikace:

Barva: bílá

Jednotné rozměry výrobku: 6.2 cm dlouhé

Komoditní materiál: ABS + elektronické součástky

Obsah Balení:

1 sada Home Security Alarm

Poznámky:

1. Vzhledem k rozdílu mezi různými monitory, obraz nemusí odrážet skutečnou barvu položky.Zaručujeme, že styl je stejný, jak je znázorněno na obrázcích.

2. Prosím, dovolte mírné rozměr rozdíl vzhledem k různé ruční měření.

  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC


SKU: t774

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy