Popis produktu

další styl, pokud potřebujete, kontaktujte prodejce.

jiný styl, pokud budete potřebovat , prosím, kontaktujte prodejce.

jiný styl, pokud budete potřebovat , prosím, kontaktujte prodejce.

aby poslal asi 18 dní .

kupující si všiml dříve, než si místo pořadí :

objednávka bude odeslána poslal do pracovních 30 dní a pak 7 dní můžete získat, pokud bez problému účinek doručení, jako je počasí a celní, které nemůžeme kontrolovat.

nebudeme přijímat žádné naléhavé ,aby, doufám, že můžeme udělat glade obchod s vámi .

a pokud se o to zajímáte nenechte si místo pořadí , díky za vaši spolupráci.

zde jsou stips pro vás extrend čas dodání objednávky, jakmile platba comfirm od Tmgolf.cz.Jak mohu prodloužit dobu zpracování?

Pouze kupující může prodloužit dobu zpracování.Dodavatelé mohou požádat kupující prodloužit dobu zpracování objednávky, pokud potřebují více času, aby loď objednávky.

Jak prodloužit čas zpracování:

Vyplňte 30 dní, které chcete prodloužit a klikněte na "Potvrdit".

když jsme poslali zboží, které potřebujeme k saperate veškeré zboží za účelem uložení , doprava, takže když se dostanete, pak budete muset zastavit candlebra sama .

všechny centerpiececs budeme saperate všechny díly a pak se svp .

Objednávka bude odeslána ven, UPS Nebo DHL Nebo FEDEX

doba dodání cca 25 dní, bude odeslána , budeme dokončit objednávku co nejdříve, jakmile provedete úhradu objednávky .a pak obecně o 8 dní se můžete dostat , může být někdy bude mít zpoždění několik dní tak prosím o trpělivost.

Návratové Politiky A Proces : Pokud nejste spokojeni s přijímaného nákladu,z jakýchkoliv důvodů,musíte nás kontaktovat do 7 dnů od obdržení vaší objednávky. *Prosím, laskavě kontaktujte nás před odesláním zboží zpět. *Všechny vrácené zboží MUSÍ BÝT v původním obalu a sdělte nám prosím lodní sledovací číslo, specifický důvod pro návrat, a vaše ID. *My vám vrátíme PLNOU VÍTĚZNÁ NABÍDKA ČÁSTKU, po obdržení zásilky v původním stavu a obalu, se všemi komponenty a accessoriesincluded. *Vrácení zásilky nákladní dopravy by mělo být hradí Kupující toto je skutečný obraz o výrobě , bez zpracování ,kdy budete mít zboží je mnohem krásnější než na obrázku .Poznámka: z důvodu specifičnosti produktu, prosím, ujistěte se, že sledovat velikost a materiál, zboží , když si místo pořadí , pokud máte jakýkoliv dotaz , prosím, comfirm s dodavatelem , všechny tento problém nepřijímá žádné formě vrátit .Tam může být trochu chyba, velikost výrobku, přísnější, s velikost, prosím, pečlivě zvážit, než objednávku, dáme vám nejlepší zboží máme Obrázky, flash krásnější, aby vám různé domácí chuť

 • Číslo Modelu: HX40
 • Použití pro: Svatební Dekorace
 • Barva: duševní
 • celkem vysoký : 85cm vysoký
 • Příležitosti: Výročí
 • světlo a svíčky : ne včetně
 • Značka: OnnPnnQ
 • Květina: ne včetně
 • Průměr : 20cm
 • Mfg Pořadové Číslo: Hot Dance Party
 • aby poslal ven : o 18 dní
 • květinová váza: včetně


SKU: t990

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy